Hoppa till sidans innehåll

Spelschema omg 1


Spelprogram
Skellefteserien 13/14
           
Gruppspel 1
           
  Tid Bana       
           
Söndag 13/10 09:40 1 A1. Bolaget - A6. Hägg
    2 A2. Eskilsson - A5. De Stenhårda
    3 A3. Eriksson - A4. Stonecakes
           
  11:20 1 B1. Oden - B6. Nisses
    2 B2. Larsson - B5. Online
    3 B3. Lenman - B4. PlåtIsol
           
  14:40 1   -  
    2 C2. Eskilstuna United - C5. TFG
    3 C3. E.G. - C4. Polarna
           
  16:20 1   -  
    2 D2. Roling Stones - D5. Mina favoriter
    3 D3. Juniors - D4. Burmans Pajka
           
           
           
Söndag 20/10 09:40 1 C5. TFG - C1. Laphroaig
    2   -  
    3 C3. E.G. - C2. Eskilstuna United
           
  11:20 1 A5. De Stenhårda - A1. Bolaget
    2 A6. Hägg - A4. Stonecakes
    3 A3. Eriksson - A2. Eskilsson
           
  14:40 1 B5. Online - B1. Oden
    2 B6. Nisses - B4. PlåtIsol
    3 B3. Lenman - B2. Larsson
           
  16:20 1 D5. Mina favoriter - D1. Stoned
    2   -  
    3 D3. Juniors - D2. Roling Stones
           
  Tid Bana       
           
Söndag 27/10 09:40 1 B6. Nisses - B2. Larsson
    2 B5. Online - B3. Lenman
    3 B4. PlåtIsol - B1. Oden
           
  11:20 1 A6. Hägg - A2. Eskilsson
    2 A5. De Stenhårda - A3. Eriksson
    3 A4. Stonecakes - A1. Bolaget
           
  14:40 1   -  
    2 D5. Mina favoriter - D3. Juniors
    3 D4. Burmans Pajka - D1. Stoned
           
  16:20 1   -  
    2 C5. TFG - C3. E.G.
    3 C4. Polarna - C1. Laphroaig
           
           
Söndag 3/11 09:40 1 B2. Larsson - B4. PlåtIsol
    2 B1. Oden - B3. Lenman
    3 B6. Nisses - B5. Online
           
  11:20 1 C2. Eskilstuna United - C4. Polarna
    2 C1. Laphroaig - C3. E.G.
    3   -  
           
  14:40 1 D2. Roling Stones - D4. Burmans Pajka
    2 D1. Stoned - D3. Juniors
    3   -  
           
  16:20 1 A2. Eskilsson - A4. Stonecakes
    2 A1. Bolaget - A3. Eriksson
    3 A6. Hägg - A5. De Stenhårda
           
  Tid Bana       
           
Söndag 17/11 09:40 1   -  
    2 D4. Burmans Pajka - D5. Mina favoriter
    3 D2. Roling Stones - D1. Stoned
           
  11:20 1 A3. Eriksson - A6. Hägg
    2 A4. Stonecakes - A5. De Stenhårda
    3 A2. Eskilsson - A1. Bolaget
           
  14:40 1 B3. Lenman - B6. Nisses
    2 B4. PlåtIsol - B5. Online
    3 B2. Larsson - B1. Oden
           
  16:20 1   -  
    2 C4. Polarna - C5. TFG
    3 C2. Eskilstuna United - C1. Laphroaig
  OBS! Sista dag för spel omg 2, Söndag den 17/11
Uppdaterad: 09 OKT 2013 22:54 Skribent: Kurt Eriksson
E-post: This is a mailto link

Postadress:
Skellefteå CK - Curling
Mossgatan 27
93170 Skellefteå

Besöksadress:
Mossgatan 27
93170 Skellefteå

Kontakt:
Tel: +46706039595
E-post: sekreterare@curlingk...

Se all info